ÜNALLAR TURİZM
HİZMETLERİMİZ

Ünallar Turizm İzmir Sürücülü Araç Kiralama Hizmeti

SÜRÜCÜLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Dışarıdan gelecek taleplere göre; en az 5 yıllık deneyimli ve kullanacağı araç sınıfına göre ehliyetli, trafik kurallarına riayet eden, sorumluluk sahibi, güler yüzlü, saygılı, iletişim için cep telefonlu sürücü istenen özelliklerdeki araçlar ile temin edilmektedir.

Ünallar Turizm İzmir Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmeti

SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Dışarıdan gelecek taleplere göre; istenilen özelliklerde ve sayıda Minibüs-Midibüs-Otobüs ve Binek Araç sürücüsüz olarak temin edilmektedir.

Ünallar Turizm İzmir Öğrenci Servisi

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrencilerimizin evlerinden, eğitim aldığı kurumlara kadar sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken, öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarını uygulamaktayız.

Ünallar Turizm İzmir Personel Servisi

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır.

Ünallar Turizm İzmir Kongre - VİP Taşımacılığı

KONGRE-VİP TAŞIMACILIĞI

Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir. Müşteri odaklı ve üstün nitelikli bu hizmetimizden yaralanmak için bizi arayabilirsiniz.

Ünallar Turizm İzmir Komple ve Parsiyel Taşımacılığı

KOMPLE VE PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

Müşterileri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için; Ulusal Dağıtım taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak, müşterilerin değişken taleplerine uygun çözümler sunmak için etkili bir yöntemdir.